Teknoloji

Elon Musk artık X hesap adlarını satmaya başlıyor

X etkin olmayan hesaplardan geri alındı Kullanıcı adları için yeni alıcılar bulmaya çalışıyorumForbes’a göre bile ” satın alma işlemini başlatmak için 50.000 ABD doları sabit ücret ” diye talepkar e-postalar gönderecek kadar ileri gidiyor. Elon Musk, mayıs ayında eski adı Twitter olan X’in kullanılmayan hesapları temizlemeye başlayacağını duyurmuş ve kullanılmayan isimleri geri dönüştürme planlarından bahsetmişti.

Forbes’un incelediği e-postalara göre, @HandleTeam“adlı bir görev gücü var. Bu yıl politikasını değiştirerek, bir kullanıcının platformdan gerçek anlamda atılması için ne kadar süre hareketsiz kalması gerektiği belli değil.

Başka bir kullanıcının aktif olmayan ismini almak şu an itibariyle kimsenin yapabileceği bir şeye benzemiyor. X’in web sitesi hala etkin olmayan kullanıcı adlarını yayınlayamayacağını söylüyor. Ancak Forbes raporu, şirketin kullanıcılardan para toplamanın başka bir yolu olarak süreç pazarı olasılığına baktığını öne sürüyor. Şirket yakın zamanda ücretli kullanıcılar için Premium+ ve temel seviyeleri tanıttı. iki yeni abonelik seviyesi sundu.

anamurhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu