Haber

Kılıçdaroğlu: Yeter yorulduk! Gitsin sarayında otursun millet dayanışma içinde herkes işini yapsın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Saray depremi koordine edemedi, İletişim Başkanlığı algıyı koordine edemedi. Yapabileceği tek şey husumet, boş sloganlar, dünya lideri palavraları. Bu kadar basit. Yeter yorulduk! Gidip sarayında oturalım millet dayanışma içinde. Herkes işini yapsın” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremle ilgili açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, sallanan bölgeyi ziyaretinde bugün sosyal medya hesabından paylaştığı mesajlarda şu değerlendirmelerde bulundu:

“SARAY DEPREMİ KOORDİNAT EDEMEZ, HABERLEŞME BAŞKANLIĞI ALGISI KOORDİNAT EDER”

“Bölgedeki görüntüleri gören bir insan yüreğindeki acıyı hissetmiyorsa insanlığını sorgulasın. Saray sarsıntısı koordine edemedi, İrtibat Bürosu algıyı koordine etti. Covid olur, 5 maske dağıtamazlar, Bağlantı Müdürlüğü hızla propagandaya başlıyor.Ekonomiyi çökertiyorlar, insanımız çok zor durumda, Bağlantı Müdürlüğü hızla propagandaya başlıyor.Şimdi ‘Asrın Felaketi’ kampanyasını başlattı.Yapabileceği tek şey husumet, boş sloganlar, saçmalıklar Dünya başkanının. Devleti yönetmesini bilmiyor, bu kadar kolay. Yeter, yorulduk! Sarayında millet dayanışma içinde otursun, herkes işini yapsın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu