Haber

Trabzonspor Belgeseli ‘İnançla Şampiyon’un Gösterimi Ertelendi

Trabzonspor’un 2021-22 sezonu şampiyonluğunun ardından hazırlanan ve yarın Trabzon sinemalarında gösterilmesi planlanan ‘İnançla Şampiyon’ belgeselinin vizyon tarihi 15 Eylül’e ertelendi.

Trabzonspor’un 2021-22 döneminde Süper Lig tarihindeki şampiyonluk ve kupa yolculuğunu anlatan ‘İnançla Şampiyon’ belgesel filmi tamamlandı. Dün ilk kez basın karşısına çıkan ve yarın Trabzon sinemalarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan filmin gösterimi ertelendi. Trabzonspor kulübünden yapılan açıklamada, “İnançla Şampiyon” filminin Trabzon gösteriminin Türkiye ve Avrupa’da eş zamanlı olarak vizyona gireceği 15 Eylül 2023 tarihine ertelendiği açıklandı.

İlgili Makaleler

TRABZONPOR’UN ŞAMPİYONLUK VE BAŞARI TARİHİ 2 yıl süren sinemada Trabzonspor’un kuruluş hikayesi ve tarihi, bordo mavili takımın son şampiyonu Ahmet Ağaoğlu, kulübün yeni başkanı Ertuğrul Doğan, Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz, Kulübün kurucuları Nizamettin Algan, futbolcuların sevincini de hüznünü de yaşadı. gözyaşları, şampiyonluk kutlamaları, takımın son şampiyon teknik direktörü Abdullah Avcı’nın konuşmaları, taraftarın hikayeleri, Trabzonspor’un 1996’da Fenerbahçe’ye kaptırdığı şampiyonluğun hikayesi Hami Mandıralı’nın anlatımıyla, eski takımın detayları Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Şen ve eski kalecisi Rüştü Rençber, eski futbolcu Tolga Zengin’in röportajının detayları, efsane futbolcular Ali Kemal Denizci, Turgay Semercioğlu ve Necati Özçağlayan’ın anıları ve eski futbolcular Hüseyin Tok, Güngör’ün hikayeleri Şahinkaya ve Serdar Bali de yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu