Yaşam

‘Backstage Kickback’in yeni bölümünde Demet Sağıroğlu’nun kulisleri!

Zorlu PSM YouTube kanalında Zeynep Ocak, Güçlü PSM’nin sahne arkasında sorular sorduğu, her bölümü kendine özgü kahkaha dolu bir program olan ‘Kulis Roveşata’nın yeni bölümüne konuk oluyor; Demet Sağıroğlu doğdu.

Zeynep Ocak imzalı Backstage Revenge yeni bölümünde Demet Sağıroğlu; Bir arka vokal olsaydınız, kimin arka vokali olurdunuz? Depresyonunuzu nasıl aşarsınız? Seni ne tahrik ediyor? Söylemeye korktuğunuz lüks alışkanlığınız, asla vazgeçemeyeceğiniz yer ve sahne öncesi ritüelleriniz gibi eğlenceli soruları yanıtlayan Demet Sağıroğlu, popüler müziği “Kalbinizle Yaşayın”ı yine bir şarkıyla seslendirerek programa damgasını vurdu. Zeynep Ocak.

Zorlu PSM’nin kamera arkasında eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz ‘Kulis İntikam’ programının yeni bölümü Strong PSM YouTube kanalında yayınlandı. Kutsal Motor ekibi tarafından düzenlendi ve Zeynep Ocak tarafından sunuldu. “Sahne Arkası TepmesiYeni bölüm konuğu ise Demet Sağıroğluoldu.

Depresyondayken sosyalleşen biri değilim!

Demet Sağıroğlu, Zeynep Ocak’ın “Bunalımlarınızı nasıl alıyorsunuz?” “Çok ağlıyorum, bir şeyler yazıyorum, kimseyi aramıyorum, telefon görüşmesi yapmıyorum, dizi film film izlemeden atlatana kadar yalnız geçiriyorum. Üstesinden geldikten sonra bu sorunların bende bittiğini, geçmişte de bu sorunların olduğunu ve bu sorunlardan nasıl kurtulduğumu hatırlayıp kendimi motive ediyorum.” Karşılığında ise samimiyetle paylaştı.

Elton John’un arka vokali olmak isterdim

Zeynep Ocak’ın “Bir gün vokalist olsaydınız hangi sanatçının vokalisti olurdunuz?” “Elton John” sorusuna tereddütsüz cevap veren Demet Sağıroğlu, programın sevilen performans bölümünün sonunda Zeynep Ocak’ın ses ve kulak performansını ölçmek için ritim çalışması yaptı. Eğlenceli anların yaşandığı hızlı söyleyiş uygulamasının ardından Sağıroğlu’nun “Kalbinle Yaşa” şarkısını birlikte seslendiren Demet Sağıroğlu ve Zeynep Ocak, Kulis İntikam programının yeni bölümüne damgasını vurdu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu